özel sunum ekipmanları

2012’den beri Accolink

Accolink 2012 yılında Türkiye’de üretilen yüksek kalite mutfak gereçlerinin uluslararası pazarda satış ve pazarlamasını gerçekleştirmek amacıyla kurulmuştur.

Kuruluşundan kısa bir süre sonra uluslararası müşterilere sunmak amacıyla temsil edilen ürünlere yönelik iç pazarda gelişmekte olan otel ve restoran sektöründe de artan bir talep olduğu anlaşılmıştır.

Müşterilerinin büyük küçük tüm taleplerine cevap vermeyi prensip edinen Accolink zamanla ürün gamına mutfak gereçlerinin yanı sıra hazırlık ekipmanları, özel yapım sunum ekipmanları, yüksek kalite sarf malzemelerini ve oda ürünlerini de eklemiştir.

Verimli İş İlişkileri

Bu talebe karşılık vermek için başlayan satış görüşmeleri sonucunda yerli ve yabancı bir çok otel zinciri ve restoran grubu ile bugüne kadar uzanan verimli iş ilişkileri kurulmuştur.

Kusursuz Tasarım

Accolink’in Misyonu

Accolink’in hedefi Türkiye’deki yeme içme ve konaklama sektörünü dönüştüren; bulunduğumuz coğrafyayı en unutulmaz deneyimlerin yaşanabileceği yeni bir dünya merkezi haline getirebilecek malzeme, ekipman ve araçların sağlayıcısı olmaktır.

DENEYİM

Accolink’i Farklı Kılan İlkeler

Sınırları ortadan kaldırırız

Müşterilerimize ürün çeşitliliği sunmaya önem veririz. Talepleri sınırlandırma yoluna gitmek yerine müşterimiz için “Sınırları ortadan kaldırırız”.

Müşteri memnuniyetini herşeyin önündedir.

  • Müşterimizi en iyi ürünler ile buluşturmak için alanında en iyi olan üreticiler ile çalışırız.
  • Sonuca ulaşana kadar vazgeçmeyiz.
  • Güncel kalmak ve farklı alternatifler sunmak için sürekli olarak araştırırız.
  • Müşteri memnuniyetini herşeyin önünde tutarız. Sadece satış sırasında değil, satış sonrasında da desteğimizi sunmaya devam ederiz.
  • Her yaptığımız işte yüksek kalite anlayışını benimseriz ve hep daha iyisine ulaşmaya çalışırız.
  • Hiçbir talebi küçük görmeyiz, her talebi bizim için yeni bir gelişim alanı olarak görürüz.
Yeniliklerden Haberdar ol

Bültenimize Abone Olabilirsiniz